KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 9298215
nr 929 8215
Tusch
Oscar Andersson, armé, monogramsignerad, 18x29
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:22:31
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr